Зрушити націю мусить її ж еліта.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч, активний діяч ОУН

У Вінниці не встановлюватимуть головну ялинку до Нового року

25 листопада, 2020 - 16:24
Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Упродовж останніх днів до Вінницької міської ради надійшло одразу дві петиції, які стосувалися святкування Нового Року, зокрема встановлення головної ялинки. У першій – вінничани закликали місцеву владу відмовитися від святкування біля новорічної красуні через пандемію. У другій навпаки –просили не забирати у дітей свято. Поставив крапку у цій дискусії міський голова Вінниці Сергій Моргунов. На своїй сторінці у Facebook він написав, що встановлювати новорічну ялинку не будуть, а святкування перенесуть в онлайн формат. Та вертеп на майдані Незалежності та святкова ілюмінація точно буде.

«Я бачив, що серед вінничан розгорнулась велика дискусія з цього приводу. Навіть є кілька петицій з цього приводу. Одні мешканці громади вважають, що цього року головну ялинку Вінниці ставити не потрібно і краще ці ресурси спрямувати на лікарні для боротьби з COVID-19. Інші навпаки за збереження цієї традиції, щоб в цей складний період для всіх міська ялинка додала людям позитивних емоцій, – пише Сергій Моргунов. – Але на сьогоднішній день ситуація по захворюваності досить тривожна: чи не щодня в Україні з’являються нові антирекорди. Тому в цьому році головної вінницької ялинки в Центральному парку ім. Леонтовича не буде, а святкові заходи будуть перенесені в онлайн-формат.

Крім того, ми збережемо традицію святкової ілюмінації на магістральних вулицях та прикрашення центру міста. Та обов’язково встановимо на майдані Незалежності вертеп, як ми це робили в минулі роки. Прошу всіх, коли будете робити фото на фоні цих локацій, дотримуватись соціальної дистанції та пам’ятати про інші прості правила, які дозволяють зберегти здоров’я собі і близьким людям».

Міський голова нагадав, що ще у жовтні на сесії міської ради було виділено 83 мільйони гривень на створення додаткових «ковідних» ліжок у наших міських закладах та облаштування кисневих точок, придбання для лікарень додаткового обладнання, забезпечення потреби до кінця року в медикаментах, засобах захисту для медиків та збільшення муніципальних надбавок для «ковідних» бригад. А тому запевнив, що міські лікарні мають все необхідне для надання допомоги хворим.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ