Малоросійство – це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція.
Леся Українка, українська поетеса, письменниця, перекладачка, культурна діячка

У Волинській обласній клінічній лікарні відкрили ще одне відділення у ковідному госпіталі

25 листопада, 2020 - 17:47
Ілюстративне фото Руслана Канюки, "День"

Ковідний госпіталь у Волинській обласній клінічній лікарні - це те місце, де на Волині лікують найважчих пацієнтів з цим діагнозом. Сюди приймають пацієнтів, які мають підтверджений ковід, лише з підозрою на нього не беруть бодай з тієї причини, що госпіталь постійно завантажений. Загалом тут 180 ліжок, і вже є 150 кисневих точок. 150 точок стало після відкриття ще одного відділення на 40 місць. У госпіталю планують облаштувати кисневими точками усі ліжка.

Нове відділення на 40 місць повністю облаштоване для потреб пацієнтів і їхнього лікування. Є необхідні медикаменти, є персонал, у відділенні максимально зроблено ремонт, палати розраховані на двох пацієнтів, у кожній з них є свій санвузол. В останні ва тижні, як кажуть медики, вони пережили збільшення кількості пацієнтів, причому з важким перебігом хвороби. Тому швидка допомога змушена була уточнювати, чи є вільні місця для нового пацієнта. Але щодня виписують по 10 - 20 чоловік, які вже одужали.

Директор Волинської обласної клінічної лікарні Олександр Дудар постійно наголошує, що заклад приймає всі виклики, які перед медиками ставить ситуація з ковідом. Тут облаштували одне з перших ковідних відділень у регіоні, віддали під нього окремий корпус обласної лікарні на околиці Луцька. Це ж треба було виселити відділення, які там діяли, облаштувати їм нове місце, бо ж люди з появою ковіду на інші захворювання хворіти не перестали. Потрібно було зробити ремонт, удосконалити систему подачі кисню, встановити нове медичне обладнання, сформувати колектив медиків для роботи в інфекційному госпіталі обласної лікарні. І зараз удосконалюють свою роботу, залишаючись найавторитетнішим закладом для лікування хворих на ковід на Волині.

Наталія МАЛІМОН, «День», Луцьк

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ