Тільки наука змінить світ. Наука в широкому розумінні: і як розщеплюється атом, і як виховувати дітей… І дорослих теж.
Микола Амосов, український лікар, учений в галузі медицини, біокібернетики

Польща не виключає закриття пунктів пропуску на кордоні з Білоруссю

25 листопада, 2021 - 22:40
Фото: Reuters

Польща не виключає подальшого закриття пунктів пропуску на кордоні з Білоруссю, якщо Мінськ не припинить агресивні дії проти Варшави.

Як передає Укрінформ, про це повідомив заступник міністра закордонних справ Польщі Марцін Пшидач.

“Що стосується кордону, то на сьогодні ми закрили два прикордонні переходи між Польщею та Білоруссю (залізничний й автомобільний у пункті пропуску Кузниця-Брузги –авт.). Їх подальша експлуатація неможлива з міркувань безпеки. Якщо Білорусь не припинить агресивні дії навколо ЄС, то може виникнути потреба в подальших кроках на кордоні та координації дій з іншими країнами нашого регіону”,- заявив Пшидач.

Криза на польсько-білоруському кордоні триває від серпня. Відтоді у Польщі зафіксовано понад 36 тисяч спроб нелегально перетнути кордон. Щодня польський кордон з Білорусі намагається силою подолати кількасот мігрантів з країн Близького Сходу, насамперед Іраку. Декілька днів тому велика група мігрантів чисельністю понад тисячу осіб намагался силою перетнути кордон у пункті пропуску Кузниця-Брузги. Польща попередила Білорусь про те, що призупиняє залізничне сполучення через пункт пропуску Кузниця-Брузги у зв’язку з агресивними діями білоруських силовиків та мігрантів, що становить загрозу для польських екіпажів потягів. У свою чергу Мінськ закликав Варшаву відновити прикордонний рух у пункті пропуску Кузниця-Брузги.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ