Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Переговори про відносини Британії та ЄС після Brexit пройдуть у Лондоні

25 грудня, 2019 - 09:53
Фото Reuters

Лондон, очевидно, стане ще одним місцем для переговорів Великої Британії і ЄС, які пройдуть вже після Brexit і будуть присвячені питанням подальших відносин між сторонами, повідомляє у вівторок газета The Guardian з посиланням на власні джерела.

Очікується, що цей варіант буде підтверджений на "переговорах про переговори" Великої Британії і ЄС, які відбудуться в лютому майбутнього року.

Імовірно, для майбутніх переговорів у Лондоні - за участю головного переговірника від ЄС Мішеля Барньє і поки не названого представника британської сторони - буде обраний секретаріат кабінету міністрів Великої Британії на вулиці Вайтхолл.

The Guardian нагадує, що після Brexit 31 січня 2020 року Велика Британія перестане бути членом ЄС, але протягом 11 місяців залишатиметься в складі митного союзу і єдиного ринку ЄС. При цьому в ЄС очікують, що переговори про подальші взаємини сторін будуть вестися не в одному місці - в Брюсселі, як раніше.

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон раніше домагався того, щоб Велика Британія покинула ЄС 31 жовтня, навіть якщо до цього сторони не зможуть досягти угоди за процедурою "розлучення" і подальших відносин. Британський парламент виступив проти виходу з ЄС без угоди з Брюсселем, зобов'язавши Джонсона просити про відтермінування Brexit. Тепер Brexit запланований на 31 січня 2020 року.

Палата громад британського парламенту попередньо схвалила законопроект про вихід Великої Британії з ЄС, який містить узгоджену прем'єром країни Борисом Джонсоном з Брюсселем угоду щодо Brexit.

Однак йшлося про перше голосування палати громад нового скликання щодо даного законопроекту. Експерти очікували його результатів, щоб подивитися, наскільки потужною підтримкою в парламенті тепер користуються плани Джонсона з виведення Великої Британії з ЄС.

Очікується, що тепер, уже наступного року, відбудеться фінальне - "третє читання". На початку січня обидві палати парламенту знову обговорять законопроект, а потім у кожній з палат відбудеться остаточне голосування.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ