Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Папа Франциск згадав Україну у різдвяному посланні

25 грудня, 2020 - 15:10
Фото: Reuters

У цьогорічному різдвяному посланні Глава Католицької Церкви, серед іншого, побажав Україні миру та щоб дотримувався режим припинення вогню.

«Нехай же Син Всевишнього підтримає зусилля міжнародної спільноти та залучених країн у дотриманні припинення вогню в Нагірному Карабасі, як також у східних регіонах України, та сприянні діалогові, як єдиному шляху, що веде до миру та примирення», – цими словами, ділячись із народами землі радісною вісткою про народження Князя миру, Папа Франциск побажав миру також і Україні, повідомляє Vatican news.

Опівдні, 25 грудня 2020 р., Глава Католицької Церкви звернувся до Риму та до світу з традиційним різдвяним посланням. Але незвичним були місце та спосіб, у який це відбулося цього року. Через карантинні обмеження площа Святого Петра, на якій щороку збиралися десятки тисяч прочан з усіх куточків світу, цього разу була порожньою. Тому цьогорічне послання Святіший Отець виголосив не з лоджії базиліки, але із розташованого поруч Залу благословень, в якому зібралася спільнота Папського Дому.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ