Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

У Львові урочисто відкрили різдвяну шопку

25 грудня, 2020 - 12:17
Фото автора

Учора, на площі Ринок перед входом в львівську Ратушу відкрили авторську інтерактивну різдвяну шопку. Біблійні персонажі у ній вирізьблені із дерева.

«Майже тисячу років тому святий Франциск придумав зробити таку інсталяцію для людей, щоб вони відчули, побачили, як народжується Ісус Христос. Відкриття шопки, вертеп, дощ — це підштовхує нас до того, щоб ми трохи стишились в нашому буремному, швидкому житті і пережили тиху радість та любов Божу», - сказала під час відкриття дружина мера Львова Катерина Кіт-Садова.

Сцена шопки складається із семи двометрових вирізьблених із дерева фігур – Марії, Йосипа, пастушків та трьох царів. Також у яслах є фігурка немовляти Ісуса Христа.

Над виготовленням персонажів працював майстер Антон Лубій. Вирізав та фарбував він їх спільно із дітьми зі Львова.

По периметру шопку прикрасили новорічними гірляндами, а зверху на ній є три ангели. Будь-хто може зайти в неї всередину, щоб оглянути чи сфотографуватися.

Павло Паламарчук, Львів, "День"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ