Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

В Україні запустили виробництво безпілотників Bayraktar

25 грудня, 2021 - 10:51
Фото: Reuters

В Україні запустили виробництво безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2.

Про це керівник Офісу президента Андрій Єрмак у п'ятницю, 24 грудня, повідомив в інтерв'ю виданню "Фокус", передає Укрінформ.

За його словами, уряд розширює співпрацю з Туреччиною, яка відправила до України перші Bayraktar TB2 у липні цього року.

"Зараз запущено їхнє виробництво вже в Україні, - розповів він. - Коли кажуть, що це "турецькі" Bayraktar - так, ми їх отримали з Туреччини, але важливо вказати, що двигуни для цих безпілотників виробляються в нашій країні".

Загалом, за його словами, Київ має "величезну програму військової допомоги від Заходу". Так, Велика Британія бере участь у будівництві флоту.

"З цією країною ми реалізовуємо проєкт розвитку наших військово-морських сил на 1,7 млрд фунтів стерлінгів, з Францією розмір спільних програм сягає 1,3 млрд євро", - зауважив Єрмак.

Очільник ОП також нагадав про отримання зі США ракет Javelin та іншої військової техніки.

"Американський президент сказав, що вони нададуть усю необхідну військову допомогу, щоб Україна могла відбити будь-яку атаку на її територію", - підкреслив він, додавши, що з Україною сьогодні "дійсно співпрацюють як зі стратегічним партнером".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ