Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Уряд зняв низку обмежень на космічну діяльність приватних компаній

26 лютого, 2020 - 21:56
Фото: NASA

Кабінет міністрів України зняв низку заборон на здійснення космічної діяльності приватними підприємствами.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, інформує hromadske.

Зокрема, відтепер приватної компанії можуть отримати дозвіл на випробування (крім комп’ютерних) ракет-носіїв, у тому числі їх агрегатів і складових частин і космічних апаратів; запуски ракет-носіїв і/або космічних апаратів; управління космічними апаратами на навколоземній орбіті або в космічному просторі; повернення космічних апаратів і/або їх складових частин, які повертаються з навколоземної орбіти або космічного простору на Землю.

Ухвалений порядок, крім видачі дозволів, також регулює відмови у видачі та анулювання дозволів на здійснення окремих видів космічної діяльності.

Приватні підприємства, які мають намір здійснювати космічну діяльність, мають подати до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері космічної діяльності, декларацію про здійснення господарської діяльності. Така декларація є інструментом входження на ринок космічних технологій для суб`єктів космічної діяльності приватної форми власності.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ