Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

Зеленський підписав указ про підтримку кримськотатарської культури та захист прав жителів Криму

26 лютого, 2021 - 12:32
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про заходи для розвитку та підтримки кримськотатарської мови, культури й захисту прав жителів окупованого півострова Крим.

Про це сказав Зеленський у відеозверненні перед початком телемарафону до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим і м. Севастополя у п'ятницю, передає Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні я підписав указ про окремі заходи, спрямовані на деокупацію і реінтеграцію півострова Крим, зокрема, уряду доручено організацію і запуск "Кримської платформи", а також заходи для розвитку й підтримки кримськотатарської мови, культури та захисту прав жителів анексованого Криму", - йшлося у зверненні.

Він зазначив, що вірить у те, що настане день, коли він зможе скасувати власний указ просто тому, що він втратить актуальність, і Крим повернеться до складу України.

"Ми збережемо пам'ять про всіх, хто не побоявся 26 лютого 2014 року сказати: "Крим - це Україна", і зробимо все, щоб ця теза більше ніколи й ні в кого не викликала сумніву", - наголосив президент.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ