Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Адвоката не пустили в Лефортово до захопленого українського моряка

26 березня, 2019 - 21:06
Фото ВМС ЗС України

Кримський адвокат Еміль Курбедінов не зміг потрапити в СІЗО "Лефортово" у Москві на зустріч зі своїм підзахисним - командиром захопленого українського бронекатера "Нікополь" Богданом Небилицею.

Про це Курбедінов повідомив у Facebook.

"Щодо мого сьогоднішнього відвідування військовополоненого Богдана Небилиці в СІЗО "Лефортово", м.Москва. Я повертаюся додому, так і не потрапивши до свого підзахисного. Адміністрація Лефортовського СІЗО просто не допустила мене до Богдана, вказавши на якісь документи, які чи то вони не отримали від ФСБ, чи то не встигли підписати у себе в ізоляторі", - зазначив він.

Курбедінов нагадав, що адвокат має право на зустріч зі своїм підзахисним конфіденційно, без обмеження за часом.

"Держава (Росія - ред.) сьогодні просто зірвала мою зустріч з Богданом, порушила право Богдана на захист. Я був другим за рахунком у черзі. Хоча я не виключаю, що це не просто чиясь помилка або бездіяльність, а запланований акт протидії адвокатській діяльності", - написав захисник.

Він додав, що зареєстрував заяву на ім'я начальника СІЗО з відповідною вимогою розібратися в ситуації, що склалася.

"Витрачено два дні на поїздку, гроші на проживання і перельоти, а Богдан не отримав сьогодні кваліфікованої юридичної допомоги свого адвоката й був позбавлений можливості отримати інформацію про кримінальну справу, узгодити низку питань щодо підготовки скарг тощо", - підсумував адвокат.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ