Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У Латвії звільнили співробітника LTV, який забезпечив телеміст для Russia Today

26 березня, 2019 - 13:44
Ілюстративне фото (bis.lv)

Член правління Латвійського каналу LTV Іварс Прієде повідомив депутатам Сейму, що телебачення звільнило співробітника, який забезпечив телеміст між студією LTV і російським каналом Russia Today.

Про це повідомляє Delfi

Зазаначається, що було звільнено співробітника телеканалу Харійса Лавкінайтіса, який відповідав за процес. Однак пряму трансляцію забезпечили ще вісім співробітників LTV.

У свою чергу голова комісії Сейму Артус Кайміньш сказав, що відповідальність за подію лежить не тільки на звільненому працівнику, а й правлінні LTV і членів Національної ради з питань електронних ЗМІ. На його думку, ця ситуація не свідчить про хороші принципи управління і саме за подібні порушення в кінці 2018 року звільнили двох членів правління громадського телебачення.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ