Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

ЄС пропонує Раді допомогу експертів для підготовки закону про незаконне збагачення

26 березня, 2019 - 12:41

Глава Представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі заявив, що Євросоюз запропонував комітету Верховної ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності експертну допомогу для підготовки законопроекту про відповідальність за незаконне збагачення.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Мінгареллі сподівається, що співпраця з Європейським союзом по лінії макрофінансової допомоги не постраждає.

"Ми запропонували комітету Верховної ради своїх експертів, щоб відповідний законопроект був підготовлений, і рішення було знайдено", - зазначив глава представництва ЄС в Україні.

Нагадаємо, 20 березня профільний комітет з питань правового забезпечення правоохоронної діяльності Ради одноголосно прийняв рішення про створення робочої групи з напрацювання єдиного законопроекту про незаконне збагачення.

Відзначимо, комітет запросив до робочої групи представників міжнародних партнерів - посольств ЄС і США, які направляли в комітет лист з проханнями не розглядати недосконалі законопроекти про незаконне збагачення.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело:
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ