Я переконаний, що економічний стан народу — се головна підстава цілого його життя, розвою, поступу. Коли стан економічний плохий, то говорити про поступ, науку — пуста балаканка.
Іван Франко, український письменник, поет, публіцист, громадський діяч, перекладач

МОН: Навчальний рік у школах завершиться 1 липня

26 березня, 2020 - 16:10
Фото: 24tv.ua

Навчальний рік завершиться згідно з законодавством 1 липня для всіх учнів, окрім випускників 11 класу.
Про це на брифінгу сказала в. о. міністра освіти та науки Любомира Мандзій, повідомляє МОН.
“МОН розробило кілька сценаріїв які можливі на сьогоднішній день, зважаючи на ситуацію, яка виникла з коронавірусом. Ми можемо говорити про те, що можуть бути різні варіанти: в одному випадку ми очікуємо, що карантин в Україні закінчиться 24 квітня, але розуміємо що може бути по різному. Відповідно до закону про освіту і про повну загальну середню освіту навчальний рік в Україні закінчується 1 липня. Якщо буде можливість продовжити навчання в школах в цьому навчальному році то в травні і червні ми повернемося за шкільні парти, знайдемо можливість опрацювати той матеріал, який зараз даємо дистанційно. ...Ми можемо говорити про те, що навчальний рік в Україні закінчиться, так як це передбачено чинним законодавством — 1 липня, окрім випускників 11 класу ”, - сказала Мандзій.
До закінчення карантину навчання здійснюється дистанційно. Також Мандзій наголосила, що структура навчального року зберігається, і якщо цього тижня в школі передбачені канікули, то варто обмежити проведення дистанційних занять.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ