Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Командир батальйону "Донбас" оприлюднив подробиці бою перед Карлівкою 23 травня

26 травня, 2014 - 12:52

Семен Семенченко, який керує батальйоном добровольців "Донбас" телефоном оприлюднив подробиці бою під Карлівкою.

За його інфорамцією, переміщаючись колоною з легкових авто і мікроавтобусів, зранку 23 травня батальйон "Донбас" (25 добровольців) потрапив у засідку сотні терористів з батальйону "Схід". Українські патріоти мали із собою легке стрілецьке озброєння, РГД, 1 снайперську гвинтівку, терористи з так званого батальйону "Схід" - легку стрілецьку зброю, важке озброєння (великокаліберні кулемети і гранатомети), три БТР, була група з кількох снайперів.

За Словами Семенченка так званий "Схід" складається на 80 % не з мешканців Донбасу. За його словами це - чеченські бойовики, колишня кримська "Альфа", колишній кримський "Беркут"), приблизно двадцять людей були цивільними представниками так званої ДНР.

Семенченко повідомляє, що внаслідок бою з його батальйону загинуло 5 осіб, поранено 6 осіб. З боку батальйону "Донбас" в полон не потрапив жоден чоловік.

Супротивники зазнали таких втрат: загинуло 11 чоловік, поранено 6 осіб.

Список загиблих бійців батальйону "Донбас":
1. Позивний "Дід" - м. Макіївка Донецької області. 60 років, пенсіонер. Був важко поранений. Відстрілювався до останнього патрона. Останнє повідомлення від нього було про те, що залишилося 2 гранати і до нього підходять чечени . Був растрелян при спробі самопідриву . Знищив 2 терориста.

2. Позивний "Федір" - м. Донецьк, 38 років, підприємець. Будучи заблокований в будівлі, відстрілювався до останнього патрона. За наказом командира відділення залишив бронежилет товаришам, виповз з будівлі під гарантії надання меддопомоги. Порушивши дане слово офіцера, терорист з колишнього кримського Беркута розстріляв беззбройного пораненої людини.
Федір знищив 2-х терористів, поранив 2-х.

3. Позивний "Рейдер" - 36 років, м. Артемівськ, програміст. Унічтожіл одного терориста. Будучи важко поранений, відмовився здаватися. Був розстріляний з підствольних гранатометів. Після терористи спалили його тіло і в інтерв'ю російським ЗМІ видавали його за звірячому вбитого бандерівцями місцевого жителя.

4. Позивний "Рябий" - 33 роки, донеччанин. Знищив 1 терориста. Героїчно бився, прикриваючи відхід товаришів , отримав важке поранення. Виповз через болото до своїх. Зберіг особисту зброю. Помер у лікарні.

5. Позивний "Матвій" - 61 рік, військовий пенсіонер, колишній начальник прикордонної застави, майор у відставці. Прикриваючи відхід товаришів, завдав значітелний шкоди живій силі противника, затримавши просування бронетехніки. Загинув у бою.

У ході бою до сепаратистам неодноразово підвозить підкріплення з Донецька. Кількість терротістов була доведена до 300 осіб.

За словами Семенченка, була реальна можливість знищення всього угруповання при нанесенні удару з повітря або присилання бронетехніки з боку сил АТО.

Він також додав, що інформація про загибель мирних громадян, нібито растрелян бійцями батальйон "Донбас" є неправдою.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ