Ані багатство, ані влада, ані могутність і сила не окупить глупоти й не заступить мудрости; без мудрости сила чи значення буде в найліпшім разі робити враження якогось фізичного рідкісного явища, а лише мудрість буде імпонуючим духовним людським явищем.
Андрей Шептицький, предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський

Окупанти обстріляли позиції Об’єднаних сил поблизу Водяного

26 травня, 2020 - 20:06
Фото: mil.gov.ua

Протягом дня збройні формування РФ на Донбасі один раз порушили режим припинення вогню. Бойовики обстріляли українських військових поблизу Водяного у Донецькій області.

Про це повідомляється у вечірньому зведенні пресцентру операції Об’єднаних сил.

Бойовики атакували позиції оперативно-тактичного угруповання "Схід". Обстріл вівся з автоматичних станкових гранатометів.

"У відповідь, з наявних вогневих засобів, наші воїни відкривали вогонь для припинення агресивних дій противника. Підрозділи Об’єднаних сил й надалі готові негайно відреагувати на усі можливі загрози з боку загарбників", - заявили у ООС.

На ділянках розведення сил №1, №2 та №3 дотримувався режим "Тиша".

"Від початку сьогоднішньої доби втрат у лавах Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів немає. Ситуація у районі проведення операції Об’єднаних сил залишається повністю контрольованою українськими захисниками", - додали у пресцентрі.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ