Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

У Криму не знають, кому продаватимуть зерно

26 червня, 2014 - 11:39

Цього року урожай ранніх зернових культур у Криму майже в 2,5 рази перевищує показники двох попередніх років, проте поки не вирішено питання, куди продавати надлишки.

Про це на прес-конференції заявив "міністр аграрної політики і продовольства Криму" Микола Полюшкин, передають Новости Крыма.

«Урожай цього року майже в 2,5 рази краще, ніж був у попередні 2 роки, але тоді у нас були аномальні погодні умови», - сказав Полюшкин, додавши, що ситуацію цього року «врятували дощі, які йшли з кінця травня».

За даними міністра, цього року врожайність ранніх зернових склала 24 центнера з гектара, а очікуваний валовий збір може становити близько 1,1 млн т.

За його словами, вже зараз виробники готові продавати ячмінь, проте поки що це залишається проблемою.

«Вже зараз сільгоспвиробники готові продавати ячмінь, але з цим у нас проблема, - сказав міністр. - Ми будемо вирішувати її на робочому зерновому форумі. Швидше за все продавати зерно ми будемо всередині Криму. Такі культури як фуражний ячмінь можуть бути затребувані в країнах Південно-Східної Азії, країнах Близького Сходу та Північної Африки».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ