Нація без державности є покалічений людський колективний організм.
Володимир Винниченко, український прозаїк, драматург, політичний і державний діяч. Перший голова Директорії УНР

У США для туристів встановлять аналог марсіанської хатини (фото)

26 червня, 2019 - 22:51
Фото AI SpaceFactory

Незабаром у туристів з'явиться можливість пожити в футуристичному будинку Tera, спроектованому компанією AI SpaceFactory як варіант житла для Марса.

На початку цього року NASA присудили компанії, яка виступила з розробкою під назвою Marsha, 500 тисяч доларів за перемогу в конкурсі 3D-проектів житла для Червоної планети, повідомляє портал "Вокруг света".

Марсіанська хатина в уявленні AI SpaceFactory - це циліндричний будинок, виготовлений за допомогою 3D-принтера з компостованих матеріалів. Компанія вирішила створити подібне житло і на Землі й здавати його в оренду охочим. Проект отримав назву Tera.

Будинок Tera розмістять у північній частині штату Нью-Йорк на березі річки Гудзон. Усі гроші від оренди буде спрямовано на фінансування розробок щодо сталих технологій майбутнього - це місія компанії.

Tera було побудовано за допомогою тих же технологій 3D-друку, що й Marsha. Як і марсіанська хатина, земний будинок виготовлено з біополімерного базальтового композиту – перероблюваного матеріалу, зробленого з кукурудзи й цукрової тростини. Матеріал випробовували в NASA і встановили, що він мінімум на 50 відсотків міцніший й довговічніший за бетон.

Ці технології використовуватимуться на Землі, й, за словами представників компанії, одного разу вони стануть основою сталого життя на Червоній планеті.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ