Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

У Вінниці для молоді провели квест з розв’язання екологічних задач

26 червня, 2020 - 20:48
Фото: Олеся Шуткевич

Дві години шість команд з числа учнівської та студентської молоді розгадували екологічні завдання, переміщаючись із однієї станції на іншу за маршрутом екоквесту. Його влаштували з нагоди Дня молоді. На старті учасники отримували карту маршрути Центральним парком і шукали точки із QR-кодами. Відсканувавши його, вони отримували завдання, які стосувалися не лише стану довкілля, але й нинішніх проблем, зокрема причини виникнення паводку та доцільності сортування сміття. Відповіді на завдання команди надсилали в спеціально створений чат. Якщо вони були правильними, то учасники отримували наступне завдання. Перемогла та команда, яка першою дійшла до фінішу. Там на переможців чекав міський голова Сергій Моргунов із подарунками.

«Щороку ми проводимо різні заходи до Дня молоді. Цього року, у зв’язку із карантином, думали провести онлайн. Але молодь уже втомилася від «дистанційки» і запропонували квест на свіжому повітрі, у Центральному парку культури та відпочинку, – відзначила начальник відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак. – Але, звісно, із дотриманням карантинних правил. Учасникам провели температурний скринінг. Вони у масках та рукавичках і дотримувалися дистанції».

На фініші команди-переможці отримали цінні подарунки від спонсорів. За перше місце – гру «Вінницький пан», за друге – Power Bank, а за третє – флешки. Загалом усі учасники екоквесту отримали подарунки». Окрім нагородження переможців екологічного змагання, на фініші відзначили і кращих студентів та учнів міста, а також молодих науковців та активних учасників молодіжних заходів. Усі вони отримали подяки та грошові премії у розмірі 500 грн.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Фото авторки

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ