"Динамо" перемогло "Янг Бойз" у Лізі чемпіонів

26 липня, 21:31
Фото Reuters

Футболісти київського "Динамо" з рахунком 3:1 перемогли швейцарський клуб "Янг Бойз" у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

Перший м'яч на столичному НСК "Олімпійський" на 15-й хвилині забив Андрій Ярмоленко, Голеадор "біло-синіх" отримав м'яч п'ятою від Дениса Гармаша, змістився і точно пробив повз голкіпера гостей, повідомляє Укрінформ.

Рахунок у середині першого тайму подвоїв Дьємерсі Мбокані, який на 34-й хвилині п'ятою замкнув простріл Ярмоленка з правого флангу.

На останніх секундах зустрічі команди обмінялися голами. На 90+1 забив Крістіан Фасснахт, на 90+3 - Денис Гармаш.

Гра у відповідь "Янг Бойз" - "Динамо" пройде 2 серпня на "Стад-де-Суїсс" у Берні і розпочнеться о 21.15. Переможець протистояння за сумою двох матчів вийде до вирішальної стадії кваліфікації Ліги чемпіонів - раунду плей-офф.