Для недержавного народу духова культура грає величезну ролю, бо власне нею він може перевищувати народ, що політично підбив його.
Іван Огієнко, український вчений, митрополит (від 1944), політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Для українців відкриті вже 14 європейських країн

26 липня, 2021 - 18:52
Фото Reuters

Нещодавно Рада ЄС включила Україну до рекомендованого переліку третіх держав, для громадян яких пропонується скасувати тимчасові обмеження на необов’язкові поїздки до Європейського Союзу.

Як пише пресслужба МЗСУ, у більшість країн для в’їзду необхідне свідоцтво про повну вакцинацію або свіжий негативний тест.

Згідно з рекомендацією Ради ЄС одна за одною європейські країни почали відкриватися для всіх типів подорожей українців. Менш ніж за два тижні кордони для українців відкрили Бельгія, Данія, Естонія, Іспанія, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Португалія  Словаччина, Словенія, Фінляндія, Франція та Швеція.

«Країна за країною повертаємо повноцінну дію безвізу з ЄС. Свобода подорожей українців — серед пріоритетів МЗС», - написав очільник МЗС Дмитро Кулеба.

Зазначимо, що умови в’їзду до кожної окремої країни можуть відрізнятися. Деталі та перелік затверджених у країні вакцин можна перевірити на інтерактивній мапі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ