Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

У Грузії стартували міжнародні навчання Agile Spirit-2021 за участю України

26 липня, 2021 - 14:41
Фото facebook.com/MinistryofDefence.UA/

На території 2-ї піхотної бригади Збройних сил Грузії, неподалік міста Сенакі, відбулися урочистості з нагоди відкриття міжнародних навчань Agile Spirit-2021.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

"Міжнародні багатонаціональні навчання Agile Spirit цьогоріч відзначають свій ювілей, Грузія вдесяте приймає Agile Spirit. Головна мета Agile Spirit-2021 полягає у вдосконалені взаємодії між силами країн-членів НАТО та країн-партнерів, зміцненні оперативних можливостей під час планування та виконання операцій у режимі реального часу в багатонаціональному середовищі, покращення співпраці у сфері міжнародної безпеки", - йдеться в повідомленні у Facebook.

Також наголошується, що Agile Spirit посилює можливості країн-членів і країн-партнерів ефективно реагувати на регіональні кризи та виклики.

У навчаннях беруть участь понад 2500 військових із 15 країн-членів НАТО і країн-партнерів, серед яких Грузія, США, Велика Британія, Україна, Польща, Румунія, Туреччина, Латвія, Естонія, Німеччина, Азербайджан, Іспанія, Канада, Італія та Литва.

Від України в навчаннях беруть участь військовослужбовці десантно-штурмової роти окремого батальйону морської піхоти, а також офіцери управління окремої бригади морської піхоти й командування морської піхоти з різних напрямів.

Agile Spirit-2021 є наймасштабнішими за всю історію проведення багатонаціональних військових навчань. Вони відбудуться в п'яти локаціях: 2-га піхотна бригада в Сенакі, полігон Сорта/Екі, стрілецький полігон Орфоло, стрілецький полігон Вазіані та військовий аеродром Вазіані.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ