Для недержавного народу духова культура грає величезну ролю, бо власне нею він може перевищувати народ, що політично підбив його.
Іван Огієнко, український вчений, митрополит (від 1944), політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Україна та Ізраїль домовляються про взаємне визнання ковідних сертифікатів

26 липня, 2021 - 22:49
Фото Reuters

Посольством України в Державі Ізраїль ведеться активна робота із забезпечення взаємного визнання свідоцтв про вакцинацію від COVID-19 між Україною та Ізраїлем.

Як повідомила пресслужба Посольства України в державі Ізраїль, 26 липня відбулася онлайн-зустріч представників міністерств і відомств України та Ізраїлю (технічних команд), задіяних у заходах із запровадження «Ковідних сертифікатів» для подорожей за кордон.

Сторони обмінялися інформацією про стан їхнього опрацювання, зокрема приведення технічного змісту сертифікатів у відповідність до правил обох країн і норм ВООЗ.

Під час зустрічей з ізраїльською стороною посол України Євген Корнійчук наголосив на необхідності якнайшвидшого підписання міжурядової угоди про взаємне визнання паспортів вакцинації від COVID-19, що, серед іншого, дозволить організувати безпечне відвідання України ізраїльськими паломниками під час святкування єврейського Нового року Рош ха-Шана.

«Проект зазначеної угоди ще в травні був переданий ізраїльською стороною на погодження і фактично повністю опрацьований», - підкреслив посол.

Посольство України  перебуває в тісному контакті з представниками релігійних громад з метою обговорення та узгодження питань, пов’язаних зі цьогорічним паломництвом на могилу цадика Нахмана в м. Умань.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ