Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Україна та Ізраїль домовляються про взаємне визнання ковідних сертифікатів

26 липня, 2021 - 22:49
Фото Reuters

Посольством України в Державі Ізраїль ведеться активна робота із забезпечення взаємного визнання свідоцтв про вакцинацію від COVID-19 між Україною та Ізраїлем.

Як повідомила пресслужба Посольства України в державі Ізраїль, 26 липня відбулася онлайн-зустріч представників міністерств і відомств України та Ізраїлю (технічних команд), задіяних у заходах із запровадження «Ковідних сертифікатів» для подорожей за кордон.

Сторони обмінялися інформацією про стан їхнього опрацювання, зокрема приведення технічного змісту сертифікатів у відповідність до правил обох країн і норм ВООЗ.

Під час зустрічей з ізраїльською стороною посол України Євген Корнійчук наголосив на необхідності якнайшвидшого підписання міжурядової угоди про взаємне визнання паспортів вакцинації від COVID-19, що, серед іншого, дозволить організувати безпечне відвідання України ізраїльськими паломниками під час святкування єврейського Нового року Рош ха-Шана.

«Проект зазначеної угоди ще в травні був переданий ізраїльською стороною на погодження і фактично повністю опрацьований», - підкреслив посол.

Посольство України  перебуває в тісному контакті з представниками релігійних громад з метою обговорення та узгодження питань, пов’язаних зі цьогорічним паломництвом на могилу цадика Нахмана в м. Умань.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ