Скоро побачила Україна, що попалась у неволю, бо вона по своєй простоті не пізнала, що там був цар московський, а цар московський усе рівно було, що ідол і мучитель
Микола Костомаров — видатний український історик, поет-романтик, мислитель, громадський діяч та етнопсихолог

Канада та Німеччина наголосили на важливості реформ в Україні

26 серпня, 2019 - 09:51
Фото: Reuters

Канада та Німеччина підтримують Україну та закликають її до продовження впровадження реформ.

Про це йшлося під час розмови прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо та канцлера Німеччини Ангели Меркель, що відбулася в рамках саміту лідерів країн G7 у французькому Біаріцці.

“Прем’єр-міністр та канцлер обговорили підтримку України та наголосили на важливості реформ, відзначивши значний мандат щодо цього, наданий після президентських та парламентських виборів”, - розповіли в офісі глави уряду Канади, передає Укрінформ.

У відомстві додали, що серед порушених тем був також Іран та стрімкі зміни клімату у світі. “Двоє лідерів обговорили обов’язковість боротьби зі змінами клімату. Вони висловили занепокоєння пожежами на Амазонці, та визнали цю проблему міжнародною кризою, яку слід вирішувати у рамках G7”, - зазначили у Трюдо.

Нагадаємо: за інформацією WP, на саміті Великої сімки у Франції обговорювалося питання повернення до формату G8 за участі РФ, однак лідери Канади, Німеччини, Великобританії та Японії виступили проти цього.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ