Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

У Гонконзі поліція застосувала проти протестувальників вогнепальну зброю

26 серпня, 2019 - 14:22
Фото: Reuters

Під час протестів у Гонконзі в неділю, 26 серпня, один із офіцерів поліції вистрілив з пістолета, вперше з початку демонстрацій у червні 2019 року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на BBC.

Також повідомляється про кількох інших офіцерів, які також направили зброю на протестувальників, які атакували їх із палицями.

Водночас місцева поліція заявила, що вогонь був відкритий як попередження для протестувальників, не повідомивши, куди були спрямовані постріли.

Також правоохоронці заявили, що кілька офіцерів були доправлені до лікарень у результаті сутичок.

Видання повідомляє, що під час сутичок із поліцією бачили літнього чоловіка, який на колінах просив правоохоронців не стріляти.

Перед черговими зіткненнями одягнені в чорне протестувальники кидали в поліцію різні предмети, зокрема цеглу та пляшки із запальною сумішшю.

Поліція у відповідь використовувала, зокрема, гумові кулі, водомети та сльозогінний газ для ліквідації барикад і розсіювання натовпу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ