Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Джо Байден у разі перемоги обіцяє надати Україні летальне озброєння

26 серпня, 2020 - 10:31
Фото: REUTERS/Jonathan Ernst

У разі перемоги на виборах президента США демократ Джо Байден обіцяє працювати над тим, аби надати Україні летальне озброєння.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Голос Америки.

Така ініціатива міститься у вітальній заяві Байдена з нагоди 29-ї річниці незалежності України, опублікованій на сторінці його виборчої кампанії.

“Як президент я проясню Кремлю, що вони мусять закінчити свою агресію та окупацію України. Адміністрація Байдена - Гарріс гарантує, що Україна отримає необхідну економічну та військову підтримку, в тому числі летальне озброєння - водночас закликаючи Україну проводити важливі реформи, які є життєво необхідними для її успіху”, - зазначив Байден у зверненні.

Як зауважує видання, адміністрацію президента Барака Обами, в якій Джо Байден вісім років був віцепрезидентом, республіканці критикують саме за відмову надати Україні летальну зброю. Оборонне озброєння, зокрема протитанкові комплекси «Джавелін», Україна отримала вже від адміністрації чинного президента Дональда Трампа.

Як відомо, вибори президента США мають відбутися 3 листопада. Головні претенденти на цю посаду – Дональд Трамп від республіканців та Джо Байден, який представляє Демпартію США.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ