Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

На Вінниччині першого вересня свої двері для учнів відчинять п’ять нових шкіл

26 серпня, 2020 - 12:08
Фото – vmr.gov.ua; Нова школа у Вінниці

У рамках державної програми «Велике будівництво» на Вінниччині з початку нового навчального року запрацює 5 новозбудованих шкіл. Як повідомив заступник голови Вінницької ОДА Олександр Піщик, чотири заклади повністю готові і проходять процедуру введення в експлуатацію, один заклад майже завершений, залишилося впорядкувати фасад.

«Завдяки програмі «Велике будівництво» вдалося реалізувати п’ять об’єктів в галузі загальної середньої освіти. Це зокрема школа № 24 у Вінниці, де загальна вартість робіт склала понад 138 млн грн, з них 76 млн – фінансування з ДФРР. Також Школа в Оратові, там загальна вартість робіт склала 5 млн грн, для реалізації цього проєкту 3,5 млн грн було виділено державою. У Іллінецькій школі все готово для введення в експлуатацію. Капітальний ремонт будівлі опорного навчального закладу в Ямполі – 98 % робіт виконано. Першого вересня заклад розпочне роботу. Як і школа в Чернівцях, яка фактично майже завершена. Наразі там триває упорядження фасаду», – уточнив Олександр Піщик.

Загалом на Вінниччині усі заклади готові до початку нового навчального року. Заступник директора департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Олена Чорна відзначила, що на минулому тижні в онлайн режимі відбулися Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників та обласна серпнева конференція педагогічних працівників. В ході конференцій основним завданням визначено виконання вимог головного санітарного лікаря України щодо організації навчального процесу в нових умовах та дотримання протиепідеміологічного режиму. Наразі в закладах освіти області завершуються ремонтні роботи та підготовка всіх систем життєзабезпечення.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ