Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Ґрібаускайтє: Загроза Путіна тепер є не меншою аніж "Ісламської держави"

26 вересня, 2014 - 10:34

Президент Литви Даля Ґрібаускайтє звинувачує Захід у неспроможності протистояти Кремлю і путінській Росії. Про це вона сказала у інтерв'ю виданню "The Washington Post", пише i-dela.com.

Президент упевнена, що в Україні відбувається війна за участю російської армії, а не антитерористична операція. За її словами, рано чи піздно світ все одно назве Путіна дистатором та терористом, але тягнути не варто.

«Війну в Східній Україні можна швидко зупинити. Це може зробити Захід, який повинен продемонструвати Путіну, що так саме готовий боротися за свої цінності – свободу і демократію», - вважає президент.

"В Україні відбувається справжня війна. Європейський союз і більшість з світових лідерів намагаються говорити про це, як не про війну, а як про якусь підтримку терористичних груп. Ми бачили випадок з Кримом. З самого початку там були якісь «зелені чоловічки», але ж незабаром вони проявилися в російській армії. Тепер те ж саме відбувається в Східній Україні. І я впевнена, що це не остання територія, в якій Путін має намір продемонструвати свою силу", - каже Даля Ґрібаускайтє.

"Путін створює загрозу. Хоча б і так звані мирні переговори в Мінську, які відбулася після ультиматуму Путіна. В них Захід і Європейський Союз піддалися на його умови, що на практиці означає поділ України", - впевнена вона.

"Всі сусіди Росії в даний час під загрозою. Він кидає загрози і навіть жартує, що ці сусідські країни не є справжніми державами", - зауважує лідер країни.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ