Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети.
Катерина Білокур, українська художниця, майстер народного декоративного живопису

Фільм про українську дівчинку-митця з ДЦП здобув приз журі у Голлівуді

26 вересня, 2015 - 11:36
Фото з сайту thebirthofanartist.com

Документальний фільм «Народження митця» українського кінорежисера Наталії Бабенко здобув приз журі Голлівудського кінофестивалю. Про це сама Бабенко повідомила у своєму Facebook, передає «Радіо Свобода».

«Народження митця» – це історія 17-річної Дарії Безкостої, яка з дитинства хворіє на ДЦП. 7 років тому дівчина почала малювати. Фільм – про її щоденне життя, про проблеми, з якими доводиться стикатися, про мистецтво.

«День Даші – повний болю і фізичної боротьби, але їй вдається зосередитися на творчості, повністю зануритися у світ, повний любові і надії, попри складні умови життя», – йдеться в описі до фільму на сайті режисера.

Official Trailer (2014) from Littleprince on Vimeo.

У коментарі «Радіо Свобода» автор фільму Наталія Бабенко заявила: «Я пишаюся тим, що змогла показати, що українські жінки сильні і талановиті. Світ має знати більше про нас!»

Наталія Бабенко народилася в Києві. У 2012 році переїхала у США для навчання у Школі мистецтв Tisch (Університет Нью-Йорка).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ