Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Дмитро Кулеба та Жозеп Боррель обговорили підготовку до Саміту Україна-ЄС

26 вересня, 2020 - 21:36
Фото: mfa.gov.ua

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель обговорили підготовку до 22-го саміту Україна-ЄС, який відбудеться 6 жовтня у Брюсселі.

Про це пресслужба МЗС, про це йшлося під час телефонної розмови Кулеби й Борреля.

Як зазначається, міністр наголосив, що Україна залишається відданою імплементації Угоди про асоціацію та прагне подальшого регуляторного зближення і поступової економічної інтеграції у внутрішній ринок ЄС.

Своєю чергою Боррель запевнив у дружньому особистому ставленні до України, висловив готовність надалі підтримувати динамічний політичний діалог та міцні партнерські відносини для подальшого поглиблення політичної асоціації та економічної інтеграції між Україною та ЄС.

Крім того, глава європейської дипломатії висловив співчуття міністрові, всім рідним і близьким загиблих у трагічній катастрофі військового літака Ан-26 на Харківщині.

Як повідомлялося, попередній саміт Україна – ЄС відбувся у липні минулого року. За його підсумками були підписані угоди щодо фінансової підтримки громадянського суспільства, децентралізації, антикорупційних заходів і реформ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ