Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Повноважений Посол Канади відвідала пункт пропуску до Криму

26 вересня, 2020 - 17:42
Фото: dpsu.gov.ua

Надзвичайний і Повноважений Посол Канади в Україні та Представник Президента України в АР Крим побували у КПВВ «Каланчак».

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.

“Надзвичайний і Повноважений Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза та постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич із робочим візитом перебували на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом”, - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у супроводі виконуючого обов’язки начальника Херсонського прикордонного загону підполковника Владислава Кобилякова посол Канади та представник Президента ознайомились з інфраструктурою КПВВ “Каланчак”, порядком здійснення перевірочних заходів, контролю осіб, умовами пропуску громадян через адмінмежу та роботою прикордонників у період дії карантинних обмежень.

Крім того, ознайомились з умовами несення служби військовослужбовцями та мали змогу пройти шлях, який долають громадяни під час перетину адмінмежі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ