Кожне національне письменство, годуючись помітними і непомітними впливами од інших письменств, все-таки органічно переробляє й перетворює їх і виявляє тим натуру даної нації, її ідеали й змагання, її інтереси й потреби.
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик

Україна активно рухається до "цифрового безвізу" з Євросоюзом, - Шмигаль

26 вересня, 2021 - 20:21
Фото КМУ

Кабінет Міністрів України ухвалив низку рішень, які наближають країну до "цифрового безвізу" з Європейським Союзом.

Про це у Фейсбуці повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Цього тижня уряд схвалив понад 20 документів (постанов і законопроєктів), які наближають Україну до ЄС та активізують наші євроінтеграційні прагнення. Зокрема, ми активно рухаємося до "цифрового безвізу" з Євросоюзом", - написав прем'єр.

Він зазначив, що серед затверджених законопроєктів чотири стосуються електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг, "мета яких - приєднання України до єдиного цифрового ринку ЄС".

"На практиці - це відсутність бар'єрів для електронної торгівлі між Україною та Європою або можливість використовувати електронний цифровий підпис у зовнішньоекономічній діяльності", - пояснив Шмигаль.

За його даними, після повної інтеграції українського і європейського цифрового ринку Україна зможе отримати "від $2,5 млрд до $3,5 млрд у товарах і до $0,5 млрд вигод у послугах". 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ