Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

Держдеп США заявив, що Вірменія та Азербайджан домовилися про нове перемир'я

26 жовтня, 2020 - 11:32
Фото: Reuters

Державний департамент США заявив, що Баку та Єреван домовилися про гуманітарне перемир'я у Нагірному Карабаху з 26 жовтня.

Про це повідомляє Держдеп США.

Глави міністерств закордонних справ Вірменії та Азербайджану Зохраб Мнацаканян і Джейхун Байрамов дійшли згоди щодо гуманітарного перемир'я в Карабаху з 8:00 за місцевим часом 26 жовтня.

"Гуманітарне перемир'я почне діяти з 8:00 за місцевим часом 26 жовтня 2020 року. США посприяли активним переговорам між міністрами закордонних справ і співголовами Мінської групи для того, щоб Вірменія та Азербайджан наблизилися до мирного врегулювання конфлікту навколо Нагірного Карабаху", - йдеться в комюніке Держдепу США.

У документі зазначено, що Єреван та Баку підтвердили відданість дотриманню гуманітарного перемир'я, досягнутого в Москві 10 жовтня.

 

    Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

    Джерело: Еспресо

    НОВИНИ ПАРТНЕРІВ