З метою жить не те, що без мети. Мета знімає з плеч вагу велику і крила нам легкі дає. Сліпі з метою йдуть, як зрячі
Олександр Олесь, український прозаїк, драматург, поет.

Німеччина на межі втратити контролю над пандемією, - Меркель

26 жовтня, 2020 - 21:16
Фото: Reuters

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель попередила, що Німеччина на межі втратити контролю над пандемією, та вважає ситуацію з коронавірусом загрозливою і драматичною. 

Про це Меркель говорила вранці на закритій зустрічі з керівництвом своєї партії, довідалось видання Bild, повідомляє "Європейська правда".

За інформацією видання, Меркель назвала ситуацію загрозливою, заявивши, що "кожен день має значення".

На цьому тлі Меркель переносить відеосаміт з прем'єр-міністрами федеральних земель, на якому мали обговорити епідеміологічну ситуацію, з п'ятниці на середу. 

"Треба буде обговорити, що можна зробити, щоб якомога швидше зупинити поширення вірусу", - заявив у понеділок вдень представник уряду Штеффен Зайберт. 

"Наша увага повинна бути зосереджена на тому, що федеральний уряд та уряди земель можуть зробити разом, щоб якомога швидше подолати цю тенденцію", - додав Зайберт. 

Кількість нових інфекцій, які реєструються щодня, приблизно подвоїлася у Німеччині за тиждень. Частка людей похилого віку серед інфікованих знову збільшується і лікарні приймають все більше хворих на COVID-19, додав Зайберт.

За даними видання, Меркель у понеділок сказала однопартійцям, що заходів щодо стримування вірусу, очевидно, недостатньо, темпи зараження не сповільнюються і  органи охорони здоров'я більше не можуть зрозуміти ланцюжок зараження.

У результаті Німеччина незабаром може опинитися в "складній ситуації", коли ліжок у відділеннях інтенсивної терапії бракуватиме, пояснила Меркель. Вона наголосила, що зростання інфекції потрібно зупинити, оскільки ситуація "дуже динамічна" і "драматична".

У Німеччині останнім часом спостерігається різке зростання числа випадків коронавірусу, яке почалося з настанням прохолоднішої погоди. У неділю Інститут Роберта Коха підтвердив понад 11 000 нових випадків.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ