Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

У Білорусі "кіберпартизани" зламали сайт Національного банку

26 жовтня, 2020 - 16:42
Фото: Reuters

Білоруські хакери зламали сайт Національного банку країни, оскільки його співробітники не приєдналися до загальнонаціонального страйку.

Про це повідомляє Naviny.by, передає Укрінформ.

За даними самого Нацбанку, сайт регулятора не відкривався вдень 26 жовтня.

Відповідальність за блокування сайту взяли на себе «кіберпартизани».

 «Нацбанк не дуже хотів приєднуватися до народного страйку. Ми їх переконали», - прокоментували в співтоваристві «кіберпартизан».

Раніше хакери неодноразово зламували сайти і Ютуб-канали держорганізацій. Зокрема, 26 вересня була перервана онлайн-трансляція вечірніх новин на телеканалі «Білорусь 1». В ефірі були показані кадри побиття протестувальників на вуличних акціях.

У жовтні були зламані сайти Мінського автомобільного заводу, профспілкових організацій, концерну «Білнафтохім». «Кіберпартизани» закликали читачів цих ресурсів приєднатися до акцій протесту.

Зазначається, що хакерський рух «кіберпартизан» виник після президентських виборів, результати яких викликали в Білорусі масові акції протесту.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ