Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Таліби заборонили жінкам самостійно подорожувати на відстані більш ніж 72 км

26 грудня, 2021 - 20:24
Фото Reuters

В Афганістані міністерство із заохочення доброчесності та запобігання порокам, створене після повернення до влади руху Талібан, заборонило жінкам подорожувати без супроводу на відстань у понад 72 кілометри.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє France24.

«Жінок, які подорожують понад 45 миль (72 кілометри), не можна везти, якщо їх не супроводжує близький член сім'ї», - заявив речник міністерства Садек Акіф Мухаджар.

Він уточнив, що супроводжувати жінку має її близький родич чоловічої статі.

Також, згідно з рекомендаціями міністерства, усі власники транспортних засобів в Афганістані можуть пропонувати поїздки лише тим жінкам, які носять хіджаб.

Лише кілька тижнів тому міністерство попросило телеканали Афганістану припинити показ драм і серіалів за участю жінок-акторок. Новостворене відомство також закликало жінок-тележурналісток носити хіджаб під час роботи на ТВ.

Раніше рух Талібан розпустив виборчу комісію Афганістану через «відсутність потреби».

Як повідомлялось, 15 серпня Талібан заявив, що взяв під контроль усю територію Афганістану, а 19 серпня проголосив створення Ісламського Емірату Афганістан.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ