Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Рада ЄС розгляне посилення санкцій проти Росії

27 січня, 2015 - 12:06
Рада ЄС розгляне посилення санкцій проти Росії
Фото Reuters

Глави держав та урядів країн-членів Євросоюзу доручили Раді ЄС із закордонних справ опрацювати можливі подальші обмежувальні заходи проти Росії.

Про це йдеться у поширеній у вівторок заяві Європейської ради, повідомляє Укрінформ.

«З огляду на погіршення ситуації, ми доручаємо Раді ЄС із закордонних справ оцінити ситуацію та обговорити відповідні заходи, в особливості щодо подальших обмежувальних заходів з метою швидкого і всеосяжного виконання мінських домовленостей», - заявили глави держав та урядів 28 країн Євросоюзу.

Вони також висловили занепокоєння у зв’язку із погіршенням безпекової і гуманітарної ситуації у східній Україні та засудили убивства мирних жителів у результаті артилерійського обстрілу Маріуполя 24 січня та заявили, що обговорять цю ситуацію на наступному засіданні.

«Ми відзначаємо продовження і збільшення підтримки сепаратистів з боку Росії, що підкреслює відповідальність Росії. Ми закликаємо Росію засудити дії сепаратистів та виконати мінські домовленості», - йдеться у заяві Європейської ради.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ