Кожен повинен виконувати свою роботу, бути чутливим до великих подій, відчувати велич і небезпеку моменту. Як за маленькими вчинками волонтерів стоїть гуманізм, так і за нашими справами ховається щось велике.
Мирослав Попович, український філософ

У штаб-квартирі НАТО у Брюсселі вшанували пам’ять жертв Голокосту

27 січня, 2021 - 17:05
Фото: nato.int
У штаб-квартирі НАТО у Брюсселі відбулася церемонія вшанування пам’яті жертв Голокосту.

Як передає Укрінформ, така інформація оприлюднена на сайті НАТО.

На знак пошани до загиблих приспущені прапори усіх 30 країн-союзниць Альянсу.

«НАТО працює заради більш безпечного миру, в якому немає місця ненависті та антисемітизму, в якому люди різних національностей, походження і релігій можуть почуватися захищеними і гідними. НАТО було створено для підтримки таких цінностей. Наш обов’язок – захистити їх від тих, хто намагається підірвати наш спосіб життя… Ми маємо цей обов’язок перед мільйонами, які страждали та помирали у концентраційних таборах. Ми маємо цей обов’язок перед собою та перед майбутніми поколіннями. Ніколи знову», - наголосив заступник генерального секретаря НАТО Мірче Джоане (Mircea Geoană).

Як ідеться в повідомленні, церемонія відбулася за сприяння італійської та польської делегацій при НАТО. Були розгорнуті дві виставки, одна з яких представила сучасну тематичну арт-інсталяцію Dandelions, інша – це експозиція картин, які були виконані переважно колишніми в’язнями табору смерті Аушвіц.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ