Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю, народ — нацією, країна — державою
Михайло Грушевський, професор історії, організатор української науки, політичний діяч і публіцист

ВМС України отримають ударні безпілотники Bayraktar ТВ2 з Туреччини

27 січня, 2021 - 21:54
Фото: Facebook / ВМС ЗС України

Військово-морські сили України отримають комплекси ударних безпілотників Bayraktar ТВ2 з Туреччини до кінця року.

Про це повідомляє пресслужба ВМС України.

Питання поставок ударних безпілотників для озброєння українського флоту обговорив командувач ВМС ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа з представниками турецької компанії Baykar Makina на час робочої зустрічі.

За словами контрадмірала, перші безпілотні комплекси будуть поставлені на озброєння ВМС до кінця 2021 року.

"Цього року ВМС України отримають комплекс безпілотних апаратів з покращеними характеристиками, які будуть діяти в інтересах Військово-Морських Сил, як на суходолі, так і на морі. Тому ми вдячні нашим партнерам за швидку реакцію на наше запрошення та конструктивний діалог щодо вироблення спільної позиції та розв’язання усіх питань при реалізації цього проекту", – розповів Неїжпапа.

Крім узгодження обсягів та термінів поставок, представники України та Туреччини також обговорили питання підготовки особового складу безпілотних ударних комплексів Байрактар ТВ2 та особливості їх застосування на флоті.

Генеральний директор компанії "BAYKAR MAKINA" Лютфю Халук Байрактар підкреслив, для озброєння українських ВМС будуть поставлені модернізовані безпілотники зі збільшеною дальністю польоту та пристосовані для ведення операції в акваторії Чорного та Азовського морів.

"Ми розробляємо безпілотні літальні комплекси. Для України, в якості підтримки, ми надаємо найновіші технології, які маємо на сьогодні. Ми завжди будемо ділитися з українськими партнерами своїм досвідом для того, щоб разом досягати поставлених цілей" – повідомив Халук Байрактар.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ