Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Число хворих на Covid-19 у Львові та на Львівщині зростає

27 січня, 2022 - 11:29

За інформацією, що її надав Центр здоров`я та медичної статистики Львова, станом на ранок 27 січня у Львові та в області за минулу добу, 26 січня, лабораторні центри провели 7080 ПЛР-тестів. 2696 – позитивні (серед львів’ян – 1167).

Загалом в стаціонарах міста перебувають 413 пацієнтів. В 393 підтверджено діагноз «Covid-19». 26 пацієнтів – у реанімації, 25 хворих підключено до апаратів ШВЛ. За останню добу до медзакладів доправили 88 осіб (з яких вакцинованих – 16), виписали – 32. Померлих – 6.

У розрізі районів Львівщини на першому місці за числом хворих на коронавірус – Львівський. За минулу добу з діагнозом «Covid-19» по області госпіталізували 269 осіб. Скерували на самоізоляцію – 5640. Летальних випадків зафіксовано 7. В реанімації перебувають 108 пацієнтів, з них на апаратах ШВЛ – 33. Стаціонованих – 1700 осіб (ліжкова мережа заповнена на 32,28 %). Серед них 395 людей вакциновані (в т.ч. двома дозами – 362).

Варто нагадати, що з метою запобігання розповсюдження на території Львівської області Covid-19 обласна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій кілька днів тому прийняла рішення про посилення карантинних обмежень. Йдеться про дистанційне навчання у школах, скасування планових операцій у медзакладах та заборону приймання відвідувачів у розважальних закладах. Перевезення пасажирів громадським транспортом дозволено тільки за умови наповненості салону на 50%. Заборонено також перебування без захисних масок на територіях лікарень і поліклінік, на зупинках громадського транспорту та на інших територіях загального користування у разі неможливості дотримання фізичної дистанції не менше 1 метра.

Нові правила набули чинності 26 січня. Триватимуть до 5 лютого. Але у разі збереження негативної динаміки щодо захворюваності населення Львівської області на коронавірус за окремим рішенням обласної комісії з питань ТЕБ і НС з 1 лютого може бути введено додаткові карантинні обмеження.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів

Фото з архівів «Дня»

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ