Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Родинам загиблих у Дніпрі нацгвардійців виплатять по 1,8 мільйона гривень

27 січня, 2022 - 22:19
Фото mvs.gov.ua

Національна гвардія України візьме на себе поховання загиблих у Дніпрі гвардійців, виділить грошову допомогу пораненим і виплатить по 1 млн 800 тис. грн родинам убитих.

Про це на брифінгу у Дніпрі сказав командувач НГУ Микола Балан, повідомляє Укрінформ.

"Уже сьогодні тим, хто перебуває у лікарні, крім допомоги від місцевих органів влади, надійде матеріальна допомога - гроші вже є на рахунку військової частини. П'ятеро військових загинули при виконанні службових обов'язків, тому Нацгвардія повністю бере на себе поховання, а родинам буде виплачена компенсація, вона складає приблизно 1 млн 800 тис. грн", - зазначив Балан.

Голова обласної ради Микола Лукашук повідомив, що лікарні, де наразі перебувають поранені бійці, повністю забезпечені медикаментами. Постраждалим проведено операції, деякі з яких тривали понад 4 години. На завтра заплановані наступні операції для двох, які мають найважчі поранення.

Усім нацгвардійцям, які були у варті під час нападу, надається психологічна допомога.

Як повідомлялося, на території Південного машинобудівного заводу, нацгвардієць застрелив чотирьох військовослужбовців та одну цивільну жінку

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ