Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

ЄС схвалив застосування пігулок Pfizer проти COVID-19

27 січня, 2022 - 20:08
Фото Reuters

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) схвалило застосування пігулок Paxlovid проти COVID-19 від компанії Pfizer для лікування дорослих з ризиком тяжкого перебігу захворювання.

Про це повідомляє Reuters, передає Еспресо.

"Згідно з даними клінічних випробувань компанії, Paxlovid був майже на 90% ефективним у запобіганні госпіталізації та смерті пацієнтів із високим ризиком важких захворювань. Останні лабораторні дані свідчать про те, що препарат також зберіг свою ефективність проти штаму "Омікрон", - йдеться у повідомленні.

Paxlovid можна приймати вдома при появі симптомів COVID-19. Комісар ЄС з питань охорони здоров'я Стелла Кіріакідес заявила, що це перший такий препарат, і він може значно вплинути на стан людей, у яких є ризик тяжкого перебігу захворювання.

"Paxlovid - це перший пероральний противірусний засіб для домашнього використання в нашому портфоліо, і він може реально змінити ситуацію для людей із високим ризиком прогресування до важкої форми COVID-19", - заявила Кіріакідес.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ