Жодна держава не зможе зробити Україну українською. Лише самоорганізовані українці поза державними структурами зможуть це зробити. І я впевнений, що це станеться!
Джеймс Мейс, американський історик, дослідник Голодомору в Україні, журналіст, редактор англомовного видання газети "День"

Двох людей із Чернівецької області перевіряють на наявність коронавірусу, - МОЗ

27 лютого, 2020 - 15:50
Фото з відкритих джерел

Міністерство охорони здоров'я України досліджує на наявність нового коронавірусу зразки двох осіб.

Про це на брифінгу 27 лютого заявив заступник міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє Укрінформ.

"У першу добу, коли ми організували скринінг, ми ізолювали кілька людей, і сьогодні ми проводимо лабораторні дослідження в центральній вірусологічній лабораторії, яка розміщена в Центрі громадського здоров'я, щодо двох випадків підозри на коронавірусну інфекцію. Ці дві людини з Чернівецької області, зразки передані до лабораторії, ведеться підготовка і будуть сьогодні проведені дослідження, і ми матимемо результати. Попередньо ми досліджували в лабораторії Чернівецького лабораторного центру, дослідження на грип і грипоподібні захворювання дали негативні результати, тому їх було передано для дослідження тест-системами на наявність коронавірусної інфекції", - сказав Ляшко.

Він додав, що триває температурний скринінг в аеропортах та на пунктах пропуску, загалом за минулу добу ним було охоплено близько 75 тисяч осіб.

"Жодну людину не було за минулу добу ізольовано в ізолятори або інфекційні стаціонари. Тобто алгоритми, які запущені і працюють на пунктах в’їзду, дозволяють проводити температурний скринінг, опитування. І ми на сьогодні не бачимо, що в Україні відбувається масова госпіталізація", - сказав Ляшко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ