Царство свободи здобувається також сильним примусом над собою.
Михайло Грушевський, український історик, громадський та політичний діяч

На Вінниччині через коронавірус прикордонники запроваджують температурний скринінг (фото)

27 лютого, 2020 - 10:33

У 6 міждержавних пунктах пропуску, розташованих на території області, почали проводити температурний скринінг, візуальний огляд та опитування осіб, що прибувають до України. Здіснюють запобіжні заходи щодо поширення коронавірусу прикордонники Могилів-Подільського прикордонного загону. Як повідомляє пресслужба загону, візуальне обстеження пасажирів відбувається як при перетині кордону наземним транспортом, так і у міжнародному аеропорті «Вінниця».

«У зв’язку з небезпекою розповсюдження коронавірусу, вчора відбулося засідання протиепідеміологічної комісії, – повідомляє начальник Могилів-Подільського прикордонного загону полковник Сергій Соколовський. – Станом на сьогоднішній день у пунктах пропуску через державний кордон на ділянці загону розпочаті активні заходи з недопущення розповсюдження цього небезпечного вірусу. Наразі стоїть питання у додатковому забезпеченні персоналу засобами індивідуального захисту та безконтактними термометрами для проведення скринінгу осіб, які прибувають до України з інших держав через аеропорт та пункти пропуску міжнародного сполучення. Просимо громадян з розумінням поставитися до заходів, що вживаються прикордонниками, зберігайте спокій».

До слова, в області вже сформовали чотири інфекційні бригади – дві основних і дві резервних, які нині проходять навчання і відпрацьовують практичні навики на випадок виявлення коронавірусу. За словами заступника директора департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Надії Марусяк, в області визначено дві госпітальні бази – дитяча обласна інфекційна лікарня і інфекційне відділення Вінницької лікарні № 1. У цих закладах є боксовані палати з окремими під’їздами, наявне відповідне медичне обладнання та медикаменти, в тому числі антибактеріальні і противірусні препарати. Крім того, окремо створені дві палати інтенсивної терапії, які обладнані всім необхідним. Наявні в лікарнях і засоби індивідуального захисту медиків – спеціальні костюми із чотирма ступенями противірусного та протибактеріального захисту.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина, фото – з Facebook-сторінки Могилів-Подільського прикордонного загону.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ