Я переконаний, що економічний стан народу — се головна підстава цілого його життя, розвою, поступу. Коли стан економічний плохий, то говорити про поступ, науку — пуста балаканка.
Іван Франко, український письменник, поет, публіцист, громадський діяч, перекладач

У Києві визначено клініки для прийому пацієнтів із коронавірусом, - Кличко

27 лютого, 2020 - 13:07
Фото з архіву "Дня"

У Києві визначили лікарні й підготували бокси в інфекційних відділеннях, де зможуть приймати людей на карантин і лікування в разі можливого поширення коронавірусу.

Про уе повідомила пресслужба Київської міськдержадміністрації з посиланням на мера Києва Віталія Кличка.

"Ви бачите, яка ситуація і наскільки схвильовані українці щодо можливого розповсюдження коронавірусу. У столиці й в країні випадків захворювань не зареєстровано. Але ми повинні бути готові до того, якщо таке трапиться. У Києві визначені лікарні, де підготовані бокси в інфекційних відділеннях, що зможуть приймати людей на карантин і лікування", - наводить слова Кличка прес-служба.

Згідно з повідомленням, 28 лютого планується провести навчання столичних медиків на випадок виявлення або підозри на коронавірус спільно з фахівцями Міністерства охорони здоров'я.

Кличко також наголосив на необхідності проведення просвітницької кампанії в школах, інших соціальних закладах і громадських місцях.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ