…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

Під ОП почалася акція "Справедливість Стерненку — справедливість усім!"

27 лютого, 2021 - 13:41
Фото Укрінформ

Акція «Справедливість Стерненку — справедливість усім!» проти ув’язнення одеського активіста Сергія Стерненка розпочалася у Києві під Офісом Президента.

Як передає кореспондент Укрінформу, в акції беруть участь понад 1000 людей, серед них активісти з "Руху опору капітуляції". Люди активно підходять.

Учасники акції тримають у руках гасла "Або чесний суд, або буде самосуд", "Волю Стерненку", "Ні - політичним переслідуванням", плакати на захист затриманих у "справі Шеремета" тощо.

Громадський порядок охороняють поліцейські, Нацгвардія.

Прохід до місця проведення акції вільний як з вулиці Банкової, так і Лютеранської. Працює поліція діалогу.

Це вже друга аналогічна акція. Перша відбулася в багатьох містах України 23 лютого, коли Приморський районний суд Одеси визнав Стерненка винним у викраденні людини за попередньою змовою групи осіб, а також у незаконному зберіганні зброї і засудив до 7 років 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. До оскарження вироку йому обрали запобіжний захід тримання під вартою.

Стерненко заперечує свою причетність до викрадення і наполягає на політичній умотивованості справи. Захист Стерненка заявив про намір якнайшвидше подати апеляцію на вирок активісту.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ