Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

На Вінниччині закривають чотири прикордонні пункти

27 лютого, 2022 - 19:54
Фото Могилів-Подільського прикордонного загону

На придністровському сегменті українсько-молдовського кордону закриваються усі пункти пропуску. Як повідомляє Могилів-Подільський прикордонний загін, з 00 год. 00 хв. 28 лютого 2022 року будуть тимчасово закриті пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю на усій ділянці кордону з РФ, РБ, а також на центральній ділянці українсько-молдовського кордону – на Вінниччині це ПКП «Болган», «Грабарівка», «Студена», «Цекинівка». Водночас буде забезпечено можливість пропуску громадян України на територію України.

«У зв’язку із військовою агресією з боку Російської Федерації та введенням воєнного стану на території України, Кабінетом Міністрів України затверджено розпорядження №188-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю», – йдеться у повідомленні.

За інформацією Держприкордонслужбу, з 28 лютого закриваються усі пункти пропуску на кордоні з Росією, Білоруссю та на напрямку Придністров’я. Це стосується і окремих авіаційних пунктів пропуску, серед яких «Бориспіль», «Київ» (Жуляни), «Харків», «Одеса», «Львів» та інші. Водночас буде забезпечено можливість пропуску громадян України на територію України.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ