Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Путін переводить "сили стримування" в режим бойового чергування через санкції проти РФ

27 лютого, 2022 - 17:24
Фото Reuters

Президент Росії Володимир Путін доручив керівництву Міноборони та Генштабу РФ перевести сили стримування у російській армії в особливий режим несення служби.

Про це повідомляє російський "Интерфакс", пише Суспільне.

"Вищі посадові особи провідних країн НАТО допускають і агресивні висловлювання на адресу нашої країни. Тому наказую міністру оборони і начальнику Генерального штабу перевести сили стримування російської армії в особливий режим несення бойового чергування", — сказав Путін.

Член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, народний депутат Федір Веніславський зазначив, що рішення Путіна означає, що у РФ не залишилось резервів.

"Це означає, що залучені уже абсолютно усі ресурси, які є у РФ. Резервів точно не залишилось. І коли вже де факто може бути навіть варіант використання останнього аргументу, яким є ядерна зброя, то це вже дуже серйозно оцінюється ситуація у РФ", — сказав він в ефірі телеканалу "Рада".

Тому, на його думку, зараз потрібні перемовини між Україною та РФ, щоб зберегти життя людей.

"Головне — щоб ці перемовини були безумовні. Жодних ультиматумів, жодних умов. А далі чекаємо результатів. Дипломати наші точно будуть відстоювати національні інтереси України", — зазначив Веніславський.

Відповідно до термінології Міноборони РФ, стратегічні сили стримування (ССС) призначені для стримування агресії проти Росії та її союзників, а також розгрому противника, у тому числі із застосуванням ядерної зброї. ССС включають Стратегічні наступальні сили (СНС) і Стратегічні оборонні сили (СОС). СНС оснащені ракетними та авіаційними комплексами міжконтинентальної дальності, високоточною зброєю великої дальності та складають стратегічні ядерні сили, до яких входять ракетні війська стратегічного призначення. До складу СОС входять боєготові сили та засоби Військ повітряно-космічної оборони, що включають систему попередження про ракетний напад, систему контролю космічного простору, протиракетної оборони та протикосмічної та протиповітряної оборони.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ