Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Війська РФ перейшли у тактичний відступ на окремих ділянках Київщини

27 лютого, 2022 - 18:37
Фото Reuters

Зараз по всій країні відносна тиша, окрім Волновахи в Донецькій області та північно-західних околиць Києва.

Про це позаштатний радник керівника Офісу Президента України Олексій Арестович повідомив під час брифінгу в ОП, передає Укрінформ.

«Зараз по всій країні відносна тиша, окрім Волновахи, яку знову взяли наші українські війська потужною контратакою, і північно-західних околиць Києва, де противник спробував просунутися вперед окремими групами, але потрапив під ураження нашої вогневої авіації та артилерії, бої територіальної оборони. Частина розгромлена, частина висувається на північ і займає оборону по 15-20-40 км від Києва, щоб наша артилерія не дістала туди», – сказав Арестович.

Він зазначив, що це свідчить про перехід противників у тактичний відступ, принаймні на окремих ділянках.

Позаштатний радник керівника ОПУ висловив думку, що загальна обстановка в державі показує: «противник видихся і останні боєздатні частини кинув на Київ, щоб взяти його околиці і заявити про якусь там перемогу. Київ та Харків. Але в Харкові оточили, розгромили і добивають. Те саме в Києві».

Арестович наголосив, що цей тактичний відступ свідчить про те, що вороги провалили ще один план.

Як повідомлялося, в Україні четверту добу триває війна – 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Запроваджено воєнний стан. Глава Української держави Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію. За даними Міноборони України, Росія за три дні війни втратила 4300 військових.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ