Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Спостерігачі ОБСЄ створили сторінку України в Instagram

27 березня, 2018 - 12:53
Фото: osce.org

Cпеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні створила сторінку у соціальній мережі Instagram, щоб показати реалії життя на лінії розмежування і на окупованих територіях України, повідомляє СММ ОБСЄ на офіційній сторінці у Twitter.

“Ми долучилися до соціальної мережі Instagram, на якій можна побачити реальність життя в #Україні - на лінії розмежування та деінде в країні - очима спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні”, - йдеться у повідомленні.

The #OSCE SMM launched its #Instagram account, where you can see the reality of life in #Ukraine – on the contact line and elsewhere in the country – through the eyes of the OSCE SMM monitoring officers. Follow us at https://t.co/WwCHR8FmrY pic.twitter.com/VfjFbdclqj

— OSCE SMM Ukraine (@OSCE_SMM) 27 марта 2018 г.

На сьогодні сторінка має 6 публікацій. На неї підписались 25 людей.

Відзначимо, що перший заступник Голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг проведе прес-брифінг сьогодні в Луганську. Він розповість про нещодавні спостереження Місії, загальну ситуацію з безпекою та її вплив на життя цивільного населення.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ