Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Поліція проведе в метро штабні навчання в рамках підготовки до Євробачення

27 квітня, 2017 - 12:30
Фото із вільних джерел

У ніч із 27 на 28 квітня 2017 року столичні поліцейські напередодні «Євробачення-2017» проведуть у метрополітені спільні навчання, про це повідомляє на своїй facebook-сторінці Відділ комунікації поліції Києва.

Аби перевірити готовність київської поліції до забезпечення публічної безпеки під час пісенного конкурсу проводятьсякомандно-штабні навчання. 

Відпрацювання порядку взаємодії підрозділів при затриманні озброєних злочинців та звільненні заручників відбудеться із залучанням працівників КОРД, вибухотехнічної та кінологічної служб і працівників поліції метрополітену. Час проведення: 01:30 28 квітня 2017 року.  Місце проведення: станція метро «Площа Льва Толстого». Акредитація за телефоном: 271-99-90 (до 14:00 27 квітня 2017 року).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ